Frutie Malina 10ml

Neohodnoceno
Značka: Frutie

Liquid do elektronických cigaret s chuttí malin.

Varianta:
Kód: 841/2MG
75 Kč
Frutie Malina 10ml
Neohodnoceno
Značka: Frutie

E-LIQUID FRUTIE - MALINA 10ML PG30/VG70

KŘEHKÁ VYZRÁLÁ MALINA PATŘÍ MEZI NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍCHUTĚ. JEJÍ SLADKOU OVOCNOU CHUŤ PERFEKTNĚ DOKRESLUJÍ KYSELÉ PODTÓNY A VY SI TAK UŽIJETE DALŠÍ VÝJIMEČNÝ FRUTIE E-LIQUID.

Ze zkušenosti víme, že existuje hned několik osvědčených ovocných příchutí, ke kterým se naši zákazníci neustále rádi vracejí. Ať už je to osvěžující meloun, šťavnatá jahoda, sladká meruňka, lahodné lesní plody, nebo zralé jablko, náplně Frutie vám nabídnou plnou ovocnou chuť věrnou své předloze.

S poměrem 70VG/30PG si budete moci kromě jedinečné chuti vychutnat také mraky páry. Frutie náplně jsou se svojí hustotou univerzální a ideálně se hodí jak pro nízkoodporové atomizéry a přímé potahování do plic, tak pro menší e-cigarety, jakými jsou například oblíbené eGo AIO a eGo ONE. Díky různým silám nikotinu si na své přijde každý.

Prvotřídní kvalitu náplním Frutie zajišťují ty nejlepší suroviny. Výrobní postupy se řídí přísnými pravidly, což ve spojení s důkladnou kontrolou každého kroku zajišťuje výsledný produkt s garantovanou kvalitou. Pro nezbytné ověření špičkové kvality jsou náplně Frutie testovány akreditovanou laboratoří v České republice, jsou tak naprosto v souladu se všemi normami EU.

NajduZboží.cz