Aeon Shake Click 24ml

Neohodnoceno
Značka: Aeon

Příchuť Shake and Vape určená k vlastnímu míchání liquidů s chutí manga, papáji, vodního melouno doplněná chutí aloe vera. Obsahuje 24ml příchutě. Do lahvičky stačí přidat jen bázi a požadované množství nikotinového boosteru a máte svůj liquid hotový.

Kód: 1062
260 Kč
Aeon Shake Click 24ml
Neohodnoceno
Značka: Aeon
AEON Shake Click
 
Objem: 24ml.
Obsah nikotinu: 0mg/ml.
 

Osvěžující exploze tropických chutí! Sladké mango a papáju doplňuje šťavnatý vodní meloun a svěží chuť aloe vera.

Samotná příchuť AEON neobsahuje nikotin a slouží pouze k dochucování bází. Nikotin je obsažen v základní bázi, které lze zakoupit zde.

Řada příchutí AEON Shake obsahují pravou explozi osvěžujícího ovoce a sladkých dezertů s maximálně autentickou chutí. Ihned po namíchání budete příjemně překvapeni výrazným a ničím nezkresleným projevem výsledného e-liquidu. Každé balení příchutě AEON Shake obsahuje 24ml příchutě na bázi propylenglykolu ve 120ml Chubby lahvičce pro snadnou přípravu.

Vývoj každé příchutě AEON prochází mnohaměsíční fází testování a ladění pro ten nejlepší možný výsledný projev. AEON zaručuje přesné výrobní postupy a disponuje mnohaletou zkušeností k tomu, abyste si mohli dopřát ten nejlepší výsledný e-liquid.

Příchutě AEON neobsahují diacetyl a obsahují minimum dodatečných sladidel pro delší výdrž žhavící hlavy a čistý a nezkreslený projev. Příchutě AEON nejlépe vyniknou ve vašem oblíbeném atomizéru 3-7dní po namíchání výsledného e-liquidu.

NajduZboží.cz