Aeon Journey Classic French Cider 24ml

Neohodnoceno
Značka: Aeon

Příchuť Shake and Vape určená k vlastnímu míchání liquidu s chutí dýmkového tabáku v kombinaci s jablečným ciderem.

Kód: 1065
260 Kč
Aeon Journey Classic French Cider 24ml
Neohodnoceno
Značka: Aeon
AEON Journey Classic French Cider 
 
Objem: 24ml.
Obsah nikotinu: 0mg/ml.
 

Milujete netradiční kombinace? Zkuste novou a překvapivě dokonalou kombinaci silného dýmkového tabáku a jablečného cideru!

Samotná příchuť AEON neobsahuje nikotin a slouží pouze k dochucování bází. Nikotin je obsažen v základní bázi, které lze zakoupit zde.

Řada příchutí AEON Journey Classic obsahují pravou explozi osvěžujícího ovoce a sladkých dezertů s maximálně autentickou chutí. Ihned po namíchání budete příjemně překvapeni výrazným a ničím nezkresleným projevem výsledného e-liquidu. Každé balení příchutě AEON Journey Classic obsahuje 24ml příchutě na bázi propylenglykolu ve 120ml Chubby lahvičce pro snadnou přípravu.

Vývoj každé příchutě AEON prochází mnohaměsíční fází testování a ladění pro ten nejlepší možný výsledný projev. AEON zaručuje přesné výrobní postupy a disponuje mnohaletou zkušeností k tomu, abyste si mohli dopřát ten nejlepší výsledný e-liquid.

Příchutě AEON neobsahují diacetyl a obsahují minimum dodatečných sladidel pro delší výdrž žhavící hlavy a čistý a nezkreslený projev. Příchutě AEON nejlépe vyniknou ve vašem oblíbeném atomizéru 3-7dní po namíchání výsledného e-liquidu.

Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.
NajduZboží.cz