Oxva xlim SE POD

Neohodnoceno
Značka: Oxva

Elektronická cigareta určená k MTL potahu, výborné podání chuti uživatelsky jednoduchá, vhodná i pro začátečníky. Kapacita baterie 900 mAh, objem cartridge 2ml.

Kód: 886
450 Kč
Oxva xlim SE POD
Neohodnoceno
Značka: Oxva

OXVA přichází s dalším přírůstkem do řady Xlim s cenově dostupnějším modelem Xlim SE.

Stejně jako u předchůdce je tělo vyrobeno ze super lehké, ale odolné hliníkové slitiny a může se tak pyšnit váhou pouhých 47g. Namísto displeje, kterým disponuje jeho předchůdce, Xlim SE nabízí uprostřed těla esteticky vyvedený LED indikátor, který vás bude informovat o stavu nabití. Zároveň pracuje už pouze s automatickým potahem a nenajdete tak na zařízení jediné tlačítko.

Zařízení pracuje s integrovanou baterií s kapacitou 900mAh, který vydrží s přehledem běžnému uživateli nabitá celý den. O nabíjení se stará rychlý USB-C port na spodní straně e-cigarety. Na boční straně můžete najít ovládání přísunu vzduchu v podobě mechanického posuvníku se čtyřmi otvory. Můžete si tak airflow nastavit přesně podle své chuti.

Zařízení svou konstrukcí zabraňuje protékání a pracuje s novými Xlim V2 cartridgemi, které se tomuto problému také podívaly na zoubek. Xlim V2 Cartridge pojmou 2ml vašeho oblíbeného e-liquidu a samozřejmostí je jejich použití s náplněmi typu Nicsalt. Na výběr máte z odporu 0,6ohm a 0,8ohm pro RDL a volnější MTL potah. Obě cartridge pracují s kanthalovým meshem, takže se můžete těšit na autentické a výrazné prokreslení chuti.

Balení obsahuje:
1x OXVA Xlim SE Pod
1x cartridge OXVA Xlim V2 (2 ml, 0,6ohm)
1x uživatelský manuál
 
Parametry: 
Rozměry: 111 x 24 x 14 mm
Výstupní výkon: 5 - 25 W
Kapacita baterie: 900 mAh
Objem cartridge: 2 ml
Materiál: hliníková slitina + PCTG
Váha: 47 g
Dobíjení: USB-C port (5V / 1A)
 
Barva: Černá (Black), Tmavě modrá (Dark Blue), Šedá (Space Gray), Rose Gold, Purple Silver, Green Gold, Gold Pink, Galaxy

Výrobce: OXVA
NajduZboží.cz