Voopoo Drag X - PnP - X Kit

Neohodnoceno
Značka: Voopoo

Oblíbená elektronická cigareta vhodná jak MTL tak i DL potahu. Barevné provedení Knight Chestnut

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: 910
950 Kč
Voopoo Drag X - PnP - X Kit
Neohodnoceno
Značka: Voopoo

Mezi uživateli velmi oblíbená elektronická cigareta Voopoo Drag X se konečně dočkala svého nástupce a přichází tak inovativní VooPoo Drag X PnP-X. Stejně jako svůj předchůdce nabízí jednoduché používání, avšak zároveň nabízí všechny přednosti sub-ohm vapingu. Tato, po všech směrech vylepšená sada v sobě kombinuje jednoduchost, která je výsadou téměř všech pod zařízení, avšak s výkonem nízkoodporového vapování. VooPoo Drag X PnP-X je k dispozici v nových 5-ti nádherných estetických barevných variantách a disponuje slotem pro jednu vyměnitelnou baterii typu 18650. (Není součástí balení).

Tato vylepšená verze, která je štíhlejší a lehčí než předchozí sada Drag X, je vybavena barevným 0.96” TFT displejem s přehledným zobrazením menu. Ani u tohoto modelu se nemusíte starat o výběr nejlepšího výkonu pro vaši spirálku, Drag X to udělá za Vás. Je to díky funkci Wattage Matching, která vám umožní zažít pokaždé ten nejlepší požitek, ať u použijete kteroukoliv PnP žhavící hlavu. Tato funkce ovšem nic nemění na tom, že samotný výkon elektronické cigarety si můžete nastavit sami dle svých představ, a to v rozmezí 5 - 80W, což umožňuje použití nízkoodporových spirál, které jsou vhodné pro přímý styl potahování, známého jako DL. To však vůbec neznamená, že Drag X nelze použít také pro klasický styl MTL (klasické potahování), který má stále v oblibě velká spousta uživatelů, záleží jen na Vás, jakou PnP žhavící hlavu zvolíte. Pro ortodoxní zastánce MTL vapingu je rovněž k dostání MTL cartridge jako volitelné kompatibilní příslušenství.

Samotný Grip Drag X je vyroben z kvalitní zinkové slitiny. Na zadním panelu se nachází kůže, která je velmi pěkným designovým a na omak příjemným doplňkem. Srdcem modu Drag X je zbrusu nový chipset GENE.TT, se kterým dokáže tato cigareta dosáhnout například okamžitého náběhu žhavení, a to neuvěřitelnou rychlostí 0,001s. Voopoo Drag X dále disponuje řadu bezpečnostních prvků, jakými jsou například ochrana proti zkratu, přebití, vypnutí žhavení při dlouhém nechtěném stisku 10s, ochrana proti přehřátí aj. Díky tomuto chipsetu a režimu SMART, si Drag X také dokáže sám nastavit ideální výstupní výkon v závislosti na použité žhavící hlavě. Můžete tedy používat více pod cartridgí s jinými parametry žhavící hlavy, a systém si sám nastaví ideální parametry, které si mimo jiné pamatuje i z předchozího nastavení, při posledním použití dané cartridge.

Na boční straně gripu nalezneme přehledný a barevný 0.96” TFT displej, na kterém nalezneme všechny potřebné údaje, a zároveň možnost nastavení samotných parametrů pro vapování. Vybírat můžeme ze dvou základních režimů VW a RBA. Voopoo Drag X také disponuje režimy způsobu potahování, a to buďto automatickém, nebo manuálním. Sami si tak zvolíte, jestli chcete při potahování mačkat tlačítko, nebo dáte přednost plně automatickému sepnutí při potažení.  Drag X, stejně jako předchozí verze obsahuje mód Score Ranking, který Vám dovolí odemykání nové úrovně, podle velikosti a délky každého potahu. Pro ty, kteří vyžadují kontrolu nad samotným vapováním, je připravena možnost kontroly počtu potahů. Samozřejmostí zobrazení displeje jsou pak ukazatele aktuálního stavu nabití baterie, aktuálně nastavený výkon VW, aktuálně použitý odpor žhavící hlavy, případně délka potahu. Veškerá nastavení jsou jednoduchá a provádí se třemi tlačítky, z nichž jedno velké nad displejem zároveň slouží jako aktivační při samotném potažení. Dvěma menšími pak nastavujeme samotný výkon elektronické cigarety v rozmezí 5-60W.

Největší inovací je však zcela nový, přepracovaný Pod tank PnP-X. Nový systém Airflow umožňuje zvýšenou produkci páry pro skutečné DL (Direct To Lung) potahování s přidanou možností snížení nebo zvýšení airflow pro těsné nebo volné šlukování. Díky vrchnímu plnění je doplňování hračkou, nebudete muset rozebírat tank ani jej vyndávat ze zařízení, abyste jej naplnili až 5 ml e-liquidu. Osadit jej lze opravdu širokou plejádou žhavících hlav, nesoucí označení Voopoo PnP a se způsobem použití, jak pro DL (přímé potahování do plic), tak MTL (klasické šlukování), a také třeba speciální PnP RBA, kde si můžete vyrobit i vlastní spirálku. Tento PnP-X Pod tank je plně kompatibilní s pod elektronickými cigaretami VooPoo Drag S a Woopoo Drag 2 Refresh, a je pravděpodobné, že výrobce přijde i s dalšími modely. Má to nespornou výhodu v tom, že si můžeme zvolit sami velikost základního gripu s baterií pro různé příležitosti. V tomto setu naleznete hned dvě žhavící hlavy PnP-VM6 s odporem 0,15 Ω a PnP-VM1 s odporem 0,3 Ω. První z nich je osazena mesh spirálkou a nejlepší podání chutí dosahuje při výkonu 60-80 W. Druhá pak disponuje rovněž mesh spirálkou a nejlepších hodnot dosáhnete při výkonu 32-40 W. Obě tyto žhavící hlavy jsou primárně určeny pro přímé potahování do plic (DL). Pro obě tyto hlavy doporučujeme zvolit e-liquid s vyšším podílem VG, například VG70 / PG30. Dobrou zprávou je také kompatibilita s předchozími modely PnP cartridgí, což opět rozšiřuje možnosti použití.

O nabíjení VOOPOO Drag X PnP-X se postará moderní USB-C konektor, umístěný na spodní boční části pod ovládacími tlačítky a TFT displejem. Nabíjet tak lze nejen rychleji, ale už také nemusíme řešit, kterým směrem konektor zapojit. Jde totiž zapojit oběma směry. K zapnutí a vypnutí zařízení dochází dnes již klasickým 5-ti klikem na hlavní tlačítko. Stiskem hlavního tlačítka spolu s horním menším, můžete cigaretu pohodlně uzamknout, pokud jí nosíte například v kapse. Samotný mod je uživatelsky velmi přívětivý a naprosto skvěle padne do ruky. Nabízí velmi solidní výkon až 60 W, což v kombinaci s dobře zvolenou žhavící hlavou zaručuje tvorbu velmi hustého dýmu a uspokojí tak tedy i nejnáročnější uživatele elektronických cigaret.

 


Klíčové vlastnosti

  • Velký a přehledný 0,96“ TFT displej
  • Výkon až 5W - 80W
  • Slot na baterie 18650
  • Rychlé USB-C nabíjení
  • Pod Cartridge PnP-X Pod
  • Kompatibilní s Cartridgemi PnP
  • Režimy Smart, RBA, VW
NajduZboží.cz