IVG Bar Plus + Jahoda a meloun 20mg

Neohodnoceno
Značka: IVG Bar Plus

Jednorázová cigareta s příchutí jahod a melounu.

Kód: 358
199 Kč
IVG Bar Plus + Jahoda a meloun 20mg
Neohodnoceno
Značka: IVG Bar Plus

Ať už hledáte naprosto bezúdržbovou e-cigaretu, záložní zařízení nebo si jen chcete vapování poprvé vyzkoušet, jednorázová e-cigareta je skvělou volbou. Právě jednorázové elektronické cigarety patří mezi ty nejjednodušší modely, které lze pořídit a bezstarostně si tak užívat vapování.

Klasický ovocný mix, který se vyznačuje svou výrazně sladkou a šťavnatou chutí. Užijte si lahodnou letní kombinaci vyzrálých jahod a osvěžujícího melounu.

Mezi kvalitní a ověřené modely patří také IVG Bar Plus, e-cigareta se kterou dostáváte dostatečně silnou 500mAh baterii, kterou není třeba nabíjet a až 2ml výrazné náplně s 20mg nikotinovou solí, kterou není potřeba doplňovat. Čeká tak na Vás až 800 báječných potahů, které nejen svou skvělou chutí, ale také silným nikotinem, uspokojí i ty nejnáročnější kuřáky. Ti se navíc nemusí starat o komplikované nastavování nebo ovládání, z IVG Bar Plus si stačí jednoduše potáhnout stejně jako z klasické cigarety.

Už žádné hledání a dokupování žhavících hlav, výměna podů, doplňování e-liquidu nebo nabíjení, jednorázové e-cigaret IVG Bar Plus jsou ideálním nenáročným společníkem pro každodenní používání.    

Obsah balení a parametry 1x IVG Bar Plus - jednorázová e-cigareta

Obsah balení a parametry mohou být ještě upřesněny.

Parametry:

  • Objem: 2ml (přednaplněná)
  • Nikotin: 20mg nikotinová sůl
  • Baterie: 500mAh
  • Nabíjení: Nenabíjí se

Ovládání

Jednorázovou e-cigaretu IVG Bar Plus není potřeba nijak nastavovat, nemá ani tlačítko, stačí si jen potáhnout z náustku a pára se začne automaticky tvořit. Není třeba e-cigaretu ani plnit nebo nabíjet, vše je připraveno tak, abyste po rozbalení mohli bez problému vapovat.

NajduZboží.cz