Maskking High 2.0 Apple Strawberry Watermelone 20mg

Neohodnoceno
Značka: Maskking

Jednorázová cigareta s příchutí jablek, jahod a melounu.

Kód: 436
149 Kč
Maskking High 2.0 Apple Strawberry Watermelone 20mg
Neohodnoceno
Značka: Maskking

JEDNORÁZOVÁ E-CIGARETA - APPLE STRAWBERRY WATERMELON 20MG

KOKTEJL TUZEMSKÉHO OVOCE DOKÁŽE PŘÍJEMNĚ OSVĚŽIT I V TĚCH NEJTEPLEJŠÍCH DNECH. PŘÍCHUŤ APPLE STRAWBERRY WATERMELON JE NEKOMPROMISNÍ, SLADKÁ, SVĚŽÍ A VÝJIMEČNÁ. UKRÝVÁ LAHODNÉ SPOJENÍ ČERVENÝCH JABLEK S TYPICKOU SLADKOSTÍ, ŠŤAVNATÝCH ZAHRADNÍCH JAHOD A OSVĚŽUJÍCÍHO VODNÍHO MELOUNU. VŠECHNY SLOŽKY SE KRÁSNĚ DOPLŇUJÍ A ŽÁDNÁ ZBYTEČNĚ NEVYČNÍVÁ, JSOU VYVÁŽENÉ PŘESNĚ TAK AKORÁT.

Nová série jednorázových a předplněných cigaret od výrobce Maskking s označením High 2.0 je určena všem, kteří si rádi vychutnají vytříbené ovocné a osvěžující směsi a potah ve stylu MTL. Elektronická cigareta Maskking High 2.0 je praktická jednorázová e-cigareta typu pod, která se skládá z ergonomického těla s integrovanou baterií a napevno nainstalované cartridge naplněné salt nikotinovým e-liquidem o síle 20mg. Nabídne nesmírně snadnou obsluhu a automatický systém spínání potahu. E-cigaretu postačí vybalit z obalu a ihned začít používat. Díky integrované baterii s kapacitou 370 mAh se můžete těšit na dlouhou životnost, která se pohybuje okolo 500 potahů. Rozměry e-cigarety Maskking High 2.0 činí 10,3 x 18 x 112,4 mm, skvěle tak padne do ruky, ale také do kapsy a snadno se přenáší.

Náplň s nikotinovou solí, kterou je naplněna jednorázová cartridge, se rychleji vstřebává a nevyvolává dráždivý pocit v krku. Díky nikotinové soli je možné inhalovat vyšší dávku nikotinu v každém potahu, ovšem v mnohem delších intervalech, díky čemuž se výrazně prodlužuje životnost e-cigarety, šetří se kapacita baterie a v neposlední řadě také spotřeba samotné náplně.

Upozornění: Cartridge je napevno připojená k tělu baterie, nelze ji tak doplňovat, ani nahrazovat. Jedná se o jednorázovou e-cigaretu, kterou není možné opětovně dobíjet, ani plnit.

Parametry:
Rozměry: 10,3 x 18 x 112,4mm
Kapacita baterie: 370mAh
Příchuť: Aloe Melon Ice (Chladivá aloe s cukrovým melounem)
Síla nikotinu: 20mg
Životnost baterie: cca 500 potahů
Objem jednorázové cartridge: 2ml
Odpor jednorázové cartridge: 1,8ohm
Výstupní napětí: 3,7V
Váha: 20g

Vynikající chuť: Vytříbené ovocné směsi plné šťavnatosti a výjimečné svěžesti. Série Maskking High 2.0 láká na originální ovocné mixy pro každou příležitost, které zaručeně roztančí vaše chuťové pohárky. Ať už preferujete tuzemské, nebo exotické ovoce, zaručeně si v sérii najdete to pravé pro vás. Dohromady na vás čeká 10 různorodých ovocných směsí pro každodenní vaping.

Jednorázová e-cigareta: Jednorázové elektronické cigarety se skvěle hodí jak pro nenáročný každodenní vaping, tak také pro začínající vapery, kteří si chtějí vyzkoušet, jak chutnají tekuté e-liquidy. E-cigareta nabídne nesmírně snadné používání, jednoduše ji vyjmete z obalu a ihned můžete začít používat. Nic nemusíte plnit, zapínat, ani nastavovat.

Životnost až cca 500 potahů: V těle modelu Maskking High 2.0 na vás čeká integrovaná baterie se solidní kapacitou 370 mAh, která si poradí s životností okolo 500 potahů. Ve spojení s výstupním napětím 3,7 V se můžete těšit na jemný potah plný vynikající chuti a na perfektní životnost pro dlouhé hodiny pohodového ochutnávání.

Perfektní ergonomie: Samotné tělo nabídne praktické kompaktní rozměry, které činí 10,3 x 18 x 112,4 mm. Hmotnost e-cigarety se zastavila na krásných 20 mg. Díky nízké hmotnosti a doslova kapesním rozměrům si ji budete moci vzít kamkoliv s sebou a zároveň zprostředkuje mimořádný zážitek z vapování, zejména potom díky ergonomicky navrženému náustku ve vrchní části.

Pro milovníky MTL: Maskking High 2.0 Disposable Pod je praktická jednorázová e-cigareta, která osloví všechny milovníky klasického šlukování. Je určena pro potahování stylem MTL, díky náplni s obsahem nikotinové soli o síle 20 mg dodá vždy správný a potřebný hit a uspokojí potřeby všech uživatelů, kteří očekávají od e-cigarety tolik potřebnou dávku nikotinu.

Obsah balení: 1x jednorázová e-cigareta Maskking High 2.0 Disposable Pod

NajduZboží.cz