Nasty Juice Air Fix - Double Apple 20mg

Neohodnoceno
Značka: Nasty Fix

Jednorázová cigareta s jablečnou příchutí.

Můžeme doručit do:
21.6.2024
Kód: 367
165 Kč
Nasty Juice Air Fix - Double Apple 20mg
Neohodnoceno
Značka: Nasty Fix

Perfektní kombinace sladkého, zralého červeného a nakyslého zeleného jablka.

 

Nasty Air Fix přináší revoluci ve světě jednorázových e-cigaret. Vyzkoušejte si nejnovější jednorázové zařízení z dílny oceňovaného výrobce Nasty a zažijte maximální jednoduchost používání. Tato nejnovější generace jednorázové elektronické cigarety nabízí kapacitu baterie 700 mAh v ultra kompaktním a lehkém těle. Těšit se můžete na ergonomicky navržené tělo a náustek, který vám padne přímo do úst, stejně jako na ovládání přísunu vzduchu ve spodní části baterie.

 

nasty_air_fix_popisek

I přes malou velikost e-cigarety se můžete těšit na autentický projev srovnatelný s většími zařízeními. Nasty zaručuje přibližně 675 potahů s neměnnou chutí vaší oblíbené Nasty příchutě. Tato jednorázová e-cigareta obsahuje 2 ml Nicsalt e-liquidu v dobře známých Nasty Juice prémiových příchutích, které sklidily mnoho ocenění. E-liquidy na bázi nikotinové soli mnohem méně dráždí v krku a dostávají nikotin rychleji do oběhu. Jsou tak pocitově bližší klasickým cigaretám a například u intenzity 20 mg vám bude stačit několik potahů na uspokojivé nasycení nikotinem.

Jednorázové cigarety není možné dobíjet, ani doplňovat. Jsou tak skvělou cenově dostupnou variantou pro kuřáky, kteří chtějí přestat kouřit a vyzkoušet vaping, nebo záložní zařízení na cesty pro zkušenější vapery.

Každá elektronická cigareta Nasty Air Fix je vakuově balena a připravena k používání ihned po rozbalení.

 

     Parametry:

  • Baterie: 700 mAh (nenabíjecí)
  • Výdrž: až 675 potažení
  • Intenzita: 20 mg/ml Nicsalt / 10 mg/ml Nicsalt
  • Množství e-liquidu: 2 ml

 

Výrobce: Nasty Juice

 

Upozornění:

Jednorázové e-cigarety jsou určeny výhradně jako alternativa pro dospělé kuřáky klasických cigaret a jejich používání nekuřáky se nedoporučuje!
Tento výrobek obsahuje nikotin a je nevhodný pro těhotné ženy a kojící matky.
Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

NajduZboží.cz