AEON Journey Shake - Shake and Vape - Brrrr! 24ml

Neohodnoceno
Značka: Aeon

Příchuť Shake and Vape s příchutí borůvek, ostružin a džemu s příjemným chladivým efektem. Objem lahvičky 24ml.

Kód: 46
260 Kč
AEON Journey Shake - Shake and Vape - Brrrr! 24ml
Neohodnoceno
Značka: Aeon
brrr
Akce
AEON Shake Brrrr!
 
Objem: 24ml.
Obsah nikotinu: 0mg/ml.
 

Připravte se na mrazivý mix borůvkového džemu a černé ostružiny. Pokud patříte mezi milovníky chladivých e-liquidů, rozhodně byste měli příchuť Brrrr! vyzkoušet. Pečlivě vyladěný mix dává vyniknout všem jednotlivým tónům příchutě.

Samotná příchuť AEON neobsahuje nikotin a slouží pouze k dochucování bází. Nikotin je obsažen v základní bázi, které lze zakoupit zde.
  • Doporučené dávkování: Shake and Vape (doplnit bází)
  • Balení: 120ml (lahvička s kapátkem)
  • Doba zrání: 3-7 dní

Řada příchutí AEON Shake obsahují pravou explozi osvěžujícího ovoce a sladkých dezertů s maximálně autentickou chutí. Ihned po namíchání budete příjemně překvapeni výrazným a ničím nezkresleným projevem výsledného e-liquidu. Každé balení příchutě AEON Shake obsahuje 24ml příchutě na bázi propylenglykolu ve 120ml Chubby lahvičce pro snadnou přípravu.

aeon_aroma_popisek
Vývoj každé příchutě AEON prochází mnohaměsíční fází testování a ladění pro ten nejlepší možný výsledný projev. AEON zaručuje přesné výrobní postupy a disponuje mnohaletou zkušeností k tomu, abyste si mohli dopřát ten nejlepší výsledný e-liquid.

Příchutě AEON neobsahují diacetyl a obsahují minimum dodatečných sladidel pro delší výdrž žhavící hlavy a čistý a nezkreslený projev. Příchutě AEON nejlépe vyniknou ve vašem oblíbeném atomizéru 3-7dní po namíchání výsledného e-liquidu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příchutě Shake and Vape
? ovocné: ovocná chuť
NajduZboží.cz