Barehead Smores 20ml

Neohodnoceno
Značka: Brehead

Příchuť Shake and Vape pro vlastní míchání liquidu do elektronických cigaret s chutí sušenek, čokolády a marsmallows

Kód: 967
280 Kč
Barehead Smores 20ml
Neohodnoceno
Značka: Brehead
Oblíbená americká pochoutka přichází nyní i do vašich atomizérů. Milovníci dezertů by měli zbystřit, protože na ně čeká neodolatelná kombinace křupavých cookie sušenek plných kousků čokolády, sladkých pěnových marshmallows a pořádné porce rozpuštěné čokolády navrchu. Tomuhle zkrátka nelze odolat.
 

Příchutě BRHD / Barehead jsou nové prémiové příchutě typu shake & vape pocházející z Německa. Jedná se o rozsáhlou sérii aromat všech druhů. V kolekci se nachází jak sladké ovocné mixy, tak také populární dezerty. Výrobce klade důraz na maximální kvalitu a pečlivou přípravu všech druhů z této řady. Jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších dostupných surovin a prochází všemi nutnými výstupními kontrolami pro uvedení na evropský trh. Příchutě z řady Barehead se vyznačují mimořádně sladkou a autentickou chutí všech použitých složek. Jedná se o příchutě typu shake & vape, můžete je tedy vapovat bez potřeby dalšího zrání ihned po dolití základní báze. Příchutě Barehead se dodávají ve velké 100 ml lahvičce, ve které se nachází 20 ml příchutě.

 
Postup přípravy e-liquidu BRHD / Barehead S&V: Do 100 ml lahvičky s 20 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape. Příchutě skvěle chutnají s bázemi s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG. Pro zvýraznění chuti můžete nechat hotový e-liquid 5 - 7 dní odležet.
NajduZboží.cz