Inawera Frost in Hell 40ml

Neohodnoceno
Značka: Inawera

Příchuť Shake and Vape 40ml v 60ml lahvičce s příchutí jablka s mátou a aloe.

Kód: 661
165 Kč
Inawera Frost in Hell 40ml
Neohodnoceno
Značka: Inawera

MRÁZ V PEKLE

Hrabě odložil na postel cestovní tašku, otřel si tesáky jinovatky a vylomil si z nosu dlouhý krápník. "Jdi do pekla, říkali, povzbuzovali je, aby tam strávili dovolenou. Proč nikdo neřekl, že je mrazivá zima – zamumlal. Ano, hrabě se vrátil z dovolené, bylo to hezké, ale věc je, že šel v nevhodném oblečení.
Většina tvorů si myslí, že peklo je horké místo. Nevědí, že od posledního zalednění jsou velmi nízké teploty. To je všeobecně známo všem zatraceným duším. Vědí o tom i upíři, kteří jako turisté navštíví pátý pekelný prsten. Upíři o tom neříkají nikomu, kdo se vrací z dovolené. Nechtějí povzbuzovat ostatní k takové cestě. Pekelný mráz se liší od ostatních. Konkrétní, ale také ovocné. Jinde ji nenajdete.
Chcete to vyzkoušet?

Hlavní poznámky: jablko s mátou, aloe.

UPOZORNĚNÍ: premix není připraven k použití. Je nutné jej ředit bází. 60 ml lahvička obsahuje 40 ml premixu. Doporučujeme nižší dávku zředěné kapaliny: 0 mg / ml přidat 20 ml báze bez nikotinu, 1 mg / ml přidat 20 ml nikotinové báze 3 mg / ml, 2 mg / ml přidat 20 ml nikotinové báze 6 mg / ml, 4 mg / ml přidat 20 ml nikotinové báze 12 mg / ml,

Doplňkové parametry

Kategorie: Příchutě Shake and Vape
ovocné: ovocná chuť
NajduZboží.cz