Pro Vape Take Mist Salty Apple Pie 20ml

Neohodnoceno
Značka: Pro Vape

Příchuť Shake and Vape určená pro vlastní míchání liquidu s chutí jablečného koláče a slaného karamelu. Obsahuje 20ml příchutě

Kód: 766
230 Kč
Pro Vape Take Mist Salty Apple Pie 20ml
Neohodnoceno
Značka: Pro Vape

20ml příchuť pro míchání vlastních e-liqudů od PRO-VAPE
ve verzi Shake&Vape ze série TAKE MIST

Roztančete vaše chuťové pohárky s tímto jedinečným koláčem. Zkuste si představit čerstvě upečený a křupavý jablečný koláč s náplní tvořenou směsí šťavnatých jablek, okouzlujícího slaného karamelu a jemné skořice. K tomu si přidejte křupavou drobenku z mixu těsta a slaného karamelu a máte představu o tom, jak chutná Salty Apple Pie. Tahle příchuť vám doslova učaruje.


Výroba

Za jejich výrobou stojí věhlasný lotyšský výrobce ProVape. Série nabídne celou řadu příchutí, které jinde nenajdete. Příchutě Take Mist jsou vyráběny jen z těch nejkvalitnějších surovin na trhu a podléhají přísným výstupním kontrolám pro uvedení na trh.

Všechna aromata jsou mnohokrát testována, aby bylo dosaženo co nejlepšího a nejautentičtějšího chuťového prožitku. Jedná se o příchutě typu shake & vape, stačí je tedy dolít základní bází, protřepat a začít vapovat bez nutnosti zrání.

Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s 40 ml báze obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.


Postup přípravy e-liquidu Take Mist

Do 60ml lahvičky s 20 ml příchutě dolijte bázi. Lahvičku důkladně protřepejte. Poté můžete ihned vapovat díky systému shake & vape.

Doporučujeme především báze s vyšším podílem VG (rostlinný glycerol), nejlépe 70% - 80% VG.

Vyrobeno v Lotyšsku.

Všechny příchutě ze série Take Mist jsou dodávány ve velké 60 ml lahvičce, ve které se nachází 20 ml příchutě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příchutě Shake and Vape
dezerty: sladké
ovocné: ovocná chuť
NajduZboží.cz