Riot Squad Fifty Cal Custard 20ml

Neohodnoceno
Značka: Riot Squad

Příchuť Shake and Vape určená k vlastnímu míchání liquidu s chutí vanilkového pudinku a sušeného ovoce. Obsahuje 15ml příchutě.

Kód: 775
229 Kč
Riot Squad Fifty Cal Custard 20ml
Neohodnoceno
Značka: Riot Squad

Příchuť Riot Squad v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu.

Sametově jemný vanilkový pudink se sladkým kořením vynikajícím sušeným ovocem. Jedinečná varianta klasického custardu.

Výrazné, věrné a pořádně ovocné, tyhle stylové příchutě z Velké Británie vám učarují už svým jedinečným a barevným vzhledem. Skutečné kouzlo se však ukrývá uvnitř lahvičky ve tvaru náboje. Riot Squad jsou pořádně šťavnaté a osvěžující, na plno si s nimi užijete všechny lahodné přednosti skvělých ovocných příchutí. Sladké i kyselé tóny s jablky, rybízem, citrusy, ale i drinky a další mixy včetně sušenek, bohatá nabídka osloví každého vapera, který si rád vychutná prvotřídní příchuť. Riot Squad jsou navíc v Shake and Vape balení, takže je stačí pouze dolít bází, pořádně protřepat a můžete rovnou vapovat.

Zkušení vapeři a milovníci vynikajících příchutí, odborníci z Riot Squad jsou tou správnou skupinou lidí, kteří dokáží připravit výjimečná aromata. Používají k tomu ty nejlepší suroviny a moderní výrobní postupy zajišťující špičkový výsledný produkt. Veškerá produkce probíhá v plně vybavený a všem normám odpovídajících laboratořích. Riot Squad tak bez pochyby patří mezi to nejlepší a nejkvalitnější nejen na evropském, ale i světové trhu.

Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.

Parametry:
15ml příchutě v 60ml lahvičce.
30PG / 70VG

Doplňkové parametry

Kategorie: Příchutě Shake and Vape
dezerty: sladké
NajduZboží.cz