Riot Squad - Punx - Shake and Vape - jahoda, borůvka a malina 20ml

Neohodnoceno
Značka: Riot Squad
Kód: 301
229 Kč
Riot Squad - Punx - Shake and Vape - jahoda, borůvka a malina 20ml
Neohodnoceno
Značka: Riot Squad

Příchuť Riot Squad ze série PUNX v Shake and Vape balení určená pro namíchání vlastního e-liquidu.

Riot Squad PUNX přináší to nejlepší z lesních plodů. Tento dokonale vyvážený mix nabízí spojení sladkých jahod, lehce nakyslých malin a šťavnatých borůvek, vše mistrně namícháno do jedné příchutě plné letních tónů.

Výrazné, věrné a pořádně ovocné, tyhle stylové příchutě z Velké Británie vám učarují už svým jedinečným a barevným vzhledem. Skutečné kouzlo se však ukrývá uvnitř lahvičky. Série příchutí Riot Squad PUNX se řadí mezi ovocné lahůdky, které vapery osloví nejen svou výraznou a věrnou chutí, ale také odvážným kombinacemi, které budete jen stěží hledat jinde. Riot Squad PUNX jsou navíc v Shake and Vape balení, takže je stačí pouze dolít bází, pořádně protřepat a můžete rovnou vapovat.

Zkušení vapeři a milovníci vynikajících příchutí, odborníci z Riot Squad jsou tou správnou skupinou lidí, kteří dokáží připravit výjimečná aromata. Používají k tomu ty nejlepší suroviny a moderní výrobní postupy zajišťující špičkový výsledný produkt. Veškerá produkce probíhá v plně vybavený a všem normám odpovídajících laboratořích. Riot Squad tak bez pochyby patří mezi to nejlepší a nejkvalitnější nejen na evropském, ale i světové trhu.

Jedná se o vysoce koncentrované příchutě, ne o hotové náplně. Příchuť je potřeba smíchat s bází obsahující propylen glykol a/nebo rostlinný glycerol.

Parametry:
20ml příchutě v 60ml lahvičce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příchutě Shake and Vape
ovocné: ovocná chuť
NajduZboží.cz