Vampire Vape - Heisenberg - Shake and Vape 20ml

Neohodnoceno
Značka: Vampire Vape

Příchuť Shake and Vape určená pro vlastní míchání liquidu s chutí červených bobulí, nádechem mentolu doplněná kapkou anýzu.

Kód: 328
229 Kč
Vampire Vape - Heisenberg - Shake and Vape 20ml
Neohodnoceno
Značka: Vampire Vape

Ovocná směs mixovaných červených bobulí s ledovým mentolovým nádechem s trochou anýzu. Ochutnejte chladivý mentolový závan a zároveň zažijte intenzivní chuť zralého ovoce, která je osvěžující a chladivá.

Příchuť do báze

Objem lahvičky: 60mlObsah lahvičky: 20ml příchutě (40ml prázdného objemu lahvičky je k dispozici pro dolití báze)Příchutě jsou dodávany v 60ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách, které obsahují 20ml koncentrátu. Uživatel tak pouze přidá bázi do lahvičky, zatřese s ní a má hotový e-liquid.... Celosvětově uznávaný výrobce prémiových e-liquidů Vampire Vape po obrovském úspěchu s klasickými příchutěmi Heisenberg, Pinkman a Blood Sukka nyní přichází s exkluzivní řadou příchutí Shake And Vape! Příchutě jsou dodávány ve 60ml Chubby Gorilla Unicorn lahvičkách, které obsahují 20ml koncentrátu. Uživatel tak pouze přidá bázi do lahvičky, zatřese s ní a má hotový e-liquid.... Prémiové příchutě Vampire Vape jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin ve farmaceutické laboratoři ve Velké británii. Jedná se o koncentrát, který se kape do báze. Díky tomu, že se nejedná o příchutě pouze pro přípravu e-liquidu, ale také o dochucovadla jídel a nápojů, je při výrobě dbáno na nejvyšší stupeň kvality. Výroba probíhá za nejpřísnějších hygienických standardů ve farmaceutické laboratoři.....nejedná se o hotový liquid.

Příchutě neobsahují žádný nikotin. Nikotin je obsažený v bázi, kterou budete touto příchutí ochucovat.Proto kupujte bázi s požadovaným obsahem nikotinu.

Postup přípravy vlastního liquidu:- zakoupíte bázi s požadovaným poměrem PG/VG (doporučuje se 50PG/50VG pro MTL (klasické šlukování) nebo 30PG/70VG pro DL (nadechování přímo do plic) a s požadovaným obsahem nikotinu (cca 3mg až 20mg pro MTL, cca 0mg až 6mg pro DL)- doplníte 60ml lahvičku bází takřka do plna- protřepete a můžete přímo lahvičkou, opatřenou kapátkem, plnit svoji e-cigaretu

Doplňkové parametry

Kategorie: Příchutě Shake and Vape
ovocné: ovocná chuť
NajduZboží.cz