Tobacco Bastards Pistachio 10ml

Neohodnoceno
Značka: Flavormonks

Příchuť určená pro míchání liquidů do elektronických cigaret s příchutí tabáku a pistácií. Obsah balení 10ml.

Kód: 703
139 Kč
Tobacco Bastards Pistachio 10ml
Neohodnoceno
Značka: Flavormonks
Pistachio je geniální kombinací plné tabákové chuti a jemnosti pistáciového oříšku s typickým a nezaměnitelným aroma. Mírně dřevité tóny tabáku podkresluje příjemně nasládlá chuť pistácií a dohromady tak utváří nesmírně lahodnou kombinaci, kterou si skvěle vychutnáte za jakékoliv situace. Tomuhle zkrátka neodoláte.
 
Renomovaná společnost Flavormonks pocházející z Belgie si pro vás připravila sérii luxusních prémiových tabákových aromat pro každodenní vapování. Vychutnejte si lahodné tabákové směsi v teple krbového ohně, nebo také kdekoliv jinde. Nově jsou tyto příchutě také k dostání v klasických verzích. Při výrobě je kladen důraz zejména na propracované spojení všech složek a na autentické chuťové podání, které vám efektivně přiblíží zážitek z klasického tabáku.
 
Všechny příchutě výrobce Flavormonks Tobacco Bastards jsou přísně testovány a vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin potravinářské kvality vyrobených a vypěstovaných na území EU. Prochází přísnou výstupní kontrolou a splňují všechny normy nejen v Belgii, ale rovněž normy EU. Příchutě Tobacco Bastards v klasické verzi se dodávají ve stylové 10ml lahvičce.
 
Doporučené dávkování příchutí Tobacco Bastards: 10%
NajduZboží.cz