Tobacco Bastards Salted Caramel 10ml

Neohodnoceno
Značka: Flavormonks

Klasická příchuť pro míchání vlastního e liquidu s příchutí tabáku a slaného karamelu. Obsah balení je 10ml.

Kód: 700
139 Kč
Tobacco Bastards Salted Caramel 10ml
Neohodnoceno
Značka: Flavormonks
Dlouho očekávaný sladký tabák ze série Tobacco Bastards je konečně tady. Přivítejte okouzlující směs jemné tabákové směsi a voňavého slaného karamelu. Obě složky dohromady utváří zcela nezapomenutelné a nezaměnitelné aroma, které se skvěle hodí k celodennímu vapingu, nebo také k šálku dobré kávy. Vybalancovaná tabáková chuť na jedničku.
  
Renomovaná společnost Flavormonks pocházející z Belgie si pro vás připravila sérii luxusních prémiových tabákových aromat pro každodenní vapování. Vychutnejte si lahodné tabákové směsi v teple krbového ohně, nebo také kdekoliv jinde. Nově jsou tyto příchutě také k dostání v klasických verzích. Při výrobě je kladen důraz zejména na propracované spojení všech složek a na autentické chuťové podání, které vám efektivně přiblíží zážitek z klasického tabáku.
 
Všechny příchutě výrobce Flavormonks Tobacco Bastards jsou přísně testovány a vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin potravinářské kvality vyrobených a vypěstovaných na území EU. Prochází přísnou výstupní kontrolou a splňují všechny normy nejen v Belgii, ale rovněž normy EU. Příchutě Tobacco Bastards v klasické verzi se dodávají ve stylové 10ml lahvičce.
 
Doporučené dávkování příchutí Tobacco Bastards: 10%
NajduZboží.cz